063 128 3131
067 318 2112

Дистилятори, бідистилятори , аквадистилятори, дистилятори електричні, низькі ціни — Хімтест Україна+.

Специальное предложение
   Дистиллятор электрический ДЭ-20
30520 грн
Цена сейчас:27468 грн
Бидистиллятор электрический ДЭ-5С
66000 грн
Цена сейчас:59400 грн
Дистиллятор ДЭ-5
19520 грн
Цена сейчас:17568 грн
Дистиллятор электрический ДЭ-10
25040 грн
Цена сейчас:22536 грн
Бидистиллятор ДЭ-10С
82000 грн
Цена сейчас:73800 грн
Аналізатор вологості вагової МА 50.R RADWAG
55820 грн
Цена сейчас:53029 грн
Аналізатор вологості вагової МА 110.R RADWAG
52775 грн
Цена сейчас:50136 грн
Аналізатор вологості вагової МА 210.R RADWAG
61503 грн
Цена сейчас:58428 грн
Аналізатор вологості вагової МА 50/1.R RADWAG
61503 грн
Цена сейчас:58428 грн

Дистилятори — апарати для очищення води

У різних лабораторних, клінічних та виробничих процесах прийнято використовувати максимально очищену від домішок воду. Це необхідно для більш точних результатів досліджень, чистоти експерименту, а також захисту різного устаткування від накипу та інших наслідків неочищеної рідини.

Компанія «Хімтест Україна+» на сайті дистилляторы.сом.иа пропонує різні моделі спеціальних пристосувань для очищення рідин — дистилятори.

Принцип роботи дистилятора

В основі роботи таких пристосувань лежить дистиляція — процес, при якому рідке речовина під дією температури переходить у пароподібний стан, а після конденсується до рідкого або твердого стану. На виході виходить чиста речовина, позбавлений усіляких домішок — дистилят.

Призначення та області застосування дистиляторів

Такій обробці піддаються речовини для їх очищення, розділення складних речовин та рафінування. Так, дистиляція активно застосовується в нафтовій промисловості для поділу нафтової сировини на бензин, дизель та інші похідні. В парфумерії з допомогою цього принципу є можливість отримувати запашні речовини.

Але переважно дистилятори використовуються для очищення води, тому обладнання саме такого призначення найбільш затребуване.

Види дистиляторів

Для задоволення різних потреб виробники випускають моделі дистиляторів, які розрізняються за такими принципами:>

  • Область застосування

За таким принципом розрізняють побутові та промислові дистилятори. Побутові використовуються в житлових будинках, місцях громадського харчування та на робочих місцях для отримання очищеної питної води. Вони розраховані на невелику кількість оброблюваної рідини, тому мають невисоку продуктивність і потужність. Промислові дистилятори здатні обробляти величезні обсяги рідин, підключаються безпосередньо до водопроводу і вимагають певних енергетичних витрат. Використовуються на виробництвах, в медичних та лабораторних установах.

  • Спосіб нагріву

Найбільш популярними є електричні дистилятори, які працюють на електроенергії. Нагрівальний елемент знаходиться в ємності для рідини і безпосередньо контактує з нею, передаючи тепло. Виготовляється з металів, стійких до іржі і окислення. Всі елементи влаштовані таким чином, щоб надавати вільний доступ для обслуговування, зокрема для видалення утвореного осаду.

  • Кількість циклів

За цим принципом розрізняють звичайні дистилятори, рідина в яких проходить один цикл нагрівання–випаровування–конденсації і виводиться з приладу для подальшого використання. І бидистилляторы, в яких рідина після першого циклу залишається в системі, таким чином, готовий дистилят проходить другий цикл. Такі установки потрібні в лабораторіях, а також для використання в системах, де необхідна більш ретельно очищена вода.

Особливості вибору дистилятору

Тільки тоді обладнання буде працювати ефективно, коли ви підберете його конкретно для свого випадку. Необхідно визначитися з сферою застосування, необхідною кількістю оброблюваної води, швидкістю роботи, ретельністю очищення і т. д. Для цього необхідно вивчити всі технічні характеристики, якими володіють дистилятори. Ціна також є важливим чинником при покупці.

Якщо ви не впевнені у виборі моделі, співробітники пропонують провести професійну консультацію і допомогти купити дистилятори, які повністю відповідатимуть всім основним і особисто вашим вимогам.

Купити дистилятори, аналітичне обладнання в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Вінниці, Львові, Луцьку, Тернополі, Житомирі

^ Нагору

© 2013-2018 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!